Deň otvorených dverí

Dňa 15.11.2017 sme už od ôsmej hodiny ráno vítali na našej škole záujemcov o štúdium na DOD. Po príchode mali možnosť si pozrieť prednášky spoločností DELL, ESET, PIXEL FEDERATION a VIP TEL. Počas prednášok mali možnosť vyhrať skvelé ceny ako tablet, power banku, licencie na antivírusový program od spoločnosti ESET a mnoho ďalších. Po skončení prednášok si návštevníci pozreli učebne školy, kde sa vďaka naším učiteľom a žiakom dozvedeli informácie o štúdiu, o vyučovacích predmetoch, praxi, atď. Návštevníkov zaujímalo, ako prebieha príprava na prijímacie skúšky a mohli si vyskúšať ukážkové prijímacie testy.

V jednotlivých učebniach získali od učiteľov a žiakov dôležité informácie a boli im prezentované praktické ukážky študentských prác. Medzi najväčšie lákadla patrila učebňa Robotiky, kde si mohli návštevníci pozrieť vodíkové auto, alebo maturitnú prácu jedného štvrtáka.

Medzi ďalšie zastávky prehliadky patrila aj miestnosť, kde sa nachádzajú 3D tlačiarne. Návštevníci si pozreli, ako jedna 3D tlačiareň tlačila časť samej seba. Na druhej tlačiarni práve prebiehala tlač kľúčeniek s logom školy, ktoré si mohli niektorí šťastlivci vziať domov.

 

Pár momentov z DOD

Účastník DOD
Po skončení prehliadky si návštevníci zahrali hry na “mašinách” od firmy DELL.

 

Študent, ktorý prednáša návštevníkom o priebehu praktickej prípravy na škole.

 

Súťaž o tablet – skladanie plastového modelu auta.

VIDEO

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *